Další várka tipů, jak ušetřit peníze

zboží, které bylo otevřeno

Hledáte další kreativní způsoby šetření peněz? Připomeneme vám triky, na které jste dávno zapomněli, nebo vám třeba představíme úplně nový koncept šetření peněz, jako třeba nakupovat zboží, co bylo rozbaleno.

Nakupujte zboží, co bylo rozbaleno


Již rozbalené, nepoužité zboží je skvělý způsob, jak ušetřit náklady. Ušetřete až 40% z původní ceny za zboží z první ruky, bez omezení na kvalitě. Jedná se o nejlepší způsob, jak nakupovat velké i malé domácí spotřebiče, či elektroniku.

Z druhé ruky


Dalším levným způsobem je nakupovat z bazaru. Bazary, nebo inzeráty vlastníků umožní levně koupit použité zboží s velkou slevou s možností získat ještě určitou dobu použití z předmětu. Stejně jako předchozí způsob se jedná o velmi ekonomickou, ale také ekologickou metodu šetření peněz a nepřispívání k hromadění elektrického odpadu na planetě.

Za odvoz


Existují aplikace a webové stránky, či skupiny na sociálních sitích, které nabízejí výrobky pouze za vaše náklady za odvoz. To znamená, že zajedete na určené místo, převezmete výrobek, nic neplatíte a odvezete si ho domů. Pokud jste o tomto způsobu neslyšely, dá se takto najít spousta klenotů od lidí, kteří nemají čas nebo způsob jak se zbavit nábytku či jiných věcí z domácností.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4