Průmyslové pásové závěsy jako řešení do exteriérů i interiérů

Firma Spedos vyrábí, prodává a zajišťuje kompletní servis PVC lamelových clon, předělení prostorů, svařovacích zástěn, svařovacích boxů, kyvných dveří a okenních fólií. Chcete uspořit peníze nebo potřebujete vytvořit hygienické prostředí ve vaší firmě? V tom případě si můžete vybírat z širokého sortimentu PVC lamelových clon a kyvných dveří, které zajišťuje právě tato firma.

LAMELOVÉ CLONY PRO PRŮMYSL NEBO POTRAVINÁŘSTVÍ

Lamelové clony a kyvné dveře mají hned několik výhod, například zabraňují tepelným ztrátám. Jaké jsou další výhody? Často se ve firmách používají v klimatizovaných prostorách. Zabraňují totiž úniku chladu z klimatizovaných místností. Díky těmto clonám jsou prostory chráněny také před vlétnutím ptáků nebo hmyzu. Další velkou předností je eliminace hluku, průvanu a prašnosti.

Průmyslové pásové závěsy jsou vyrobeny z průsvitného měkčeného PVC. Jsou určeny nejen pro kyvná vrata, ale své využití najdou všude tam, kde je potřeba oddělit prostory. Tento způsob oddělení je možné využít v průmyslových interiérech a exteriérech, ve kterých je vyžadovaný rychlý průjezd nebo průchod. Netradiční využití je např. při proplouvání v aquaparcích mezi vnitřním a venkovním bazénem, ve sklenících nebo ve stájích.

FUNKCE ZÁVĚSŮ


Jaké jsou vlastnosti průmyslových pásové závěsy? Jak už jejich název napovídá, zabraňují průvanu, ale také prašnosti, hluku, vzniku nečistot, mohou posloužit jako další zdroj denního světla, omezují úniky chladu z mrazicích boxů a v neposlední řadě zamezují únikům tepla.

Závěsy disponují zaoblenými okraji, tím pádem pří průchodu osob tedy nehrozí žádné poranění, a to ani při intenzivním provozu.

 

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4